Лудогорец стана шампион на България за трети пореден път

| от |

Лудогорец си осигуриха третата поредна титла, след като победиха Локомотив Пловдив с 1:0 в Разград.
Лудогорец

Първото попадение падна още в 12-та минута, след като Безяк отигра чудесно центриране от Дяков и откри на 1:0. Домакините доминираха през цялото време, но въпреки опитите си още голове не паднаха в срещата.Разградчани имаха нужда само от една точка, за да бъдат официално шампиони на България за трети пореден път. На стадион „Лудогорец Арена“ орлите заслужено се титулуваха, след като показаха блестяща игра през целия сезон.

Успехът на Лудогорец тази година е феноменален, след като тимът на Стойчо Стоев извървя изключително успешен път в Европа и отпадна чак на четвъртфиналите в Лига Европа. Празниците в Разград ще започнат още днес след успеха над Локомотив Пловдив. Втори във временното класиране за момента са ЦСКА, които почиват в този кръг.

Коментарите са изключени за Лудогорец стана шампион на България за трети пореден път